“Siedmiu mężów Evelyn Hugo” to powieść Taylor Jenkins Reid.

Evelyn była żoną siedmiu mężczyzn, a jej życie osobiste było równie fascynujące, jak jej kariera. Wszyscy jej mężowie byli bogaci i potężni, a ona sama stała się ikoną stylu i seksapilu. Evelyn przeżyła długie i pełne życie, a jej historia jest obfitująca w intrygi, romans i dramat. Opowiedziała o niej dopiero na starość, a jej życzeń spełnił tylko jeden – chciała, aby jej historia została opublikowana po śmierci.

Evelyn Hugo zmarła w 2017 roku, ale jej historia życia pozostanie na zawsze w pamięci tych, którzy ją poznali.

Evelyn Hugo: życie w cieniu siedmiu mężów

Evelyn Hugo to wyjątkowa kobieta, która przez całe życie cieszyła się sławą i uznaniem. Była świadkiem wielu ważnych wydarzeń i miała na swoim koncie wiele romansów. Evelyn była bardzo atrakcyjna i seksowna, a jej życie osobiste było równie intrygujące, co jej kariera.

Evelyn urodziła się w biednej rodzinie immigrantów hiszpańskich. Jej rodzice nie mogli sobie pozwolić na lekarza ani pielęgniarkę, dlatego Evelyn musiała sama się opiekować młodszym rodzeństwem, kiedy chorowali. W wieku szesnastu lat zaczęła pracować jako pokojówka w hotelu, gdzie poznała swojego pierwszego męża – Reubena. Reuben był bogatym bankierem i poślubił ją dla jej piękna.

Evelyn Hugo: życie w cieniu siedmiu mężów

Evelyn Hugo urodziła się w 1924 roku w Nowym Jorku. Była córką imigrantów z Europy Środkowej. Evelyn była bardzo piękna i szybko zdobyła popularność w świecie mody. W wieku 20 lat poślubiła swojego pierwszego męża, który był bogatym bankierem. Po kilku latach małżeństwa Evelyn rozpoczęła karierę aktorską i szybko stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd Hollywood. W ciągu następnych kilkunastu lat Evelyn poślubiła kolejnych sześciu mężczyzn. Życie Evelyn było pełne skandali, ale ona sama nigdy nie ujawniła prawdy o swoim życiu. Dopiero po jej śmierci w 2017 roku jej biografka opublikowała książkę, w której opisała cały prawdziwy życiorys Evelyn.

Evelyn Hugo: życie w cieniu siedmiu mężów

Evelyn Hugo to najsłynniejsza aktorka swojego pokolenia. W ciągu swojej kariery Evelyn poślubiła siedmiu mężczyzn, ale żadne z tych małżeństw nie przetrwało dłużej niż pięć lat. Wszyscy mężowie Evelyn byli bogaci i sławni, ale ona nigdy nie kochała ich tak, jak kochała pierwszego mężczyznę – Harry’ego. Evelyn i Harry spotkali się, gdy mieli zaledwie dwadzieścia lat i byli już wtedy bardzo popularni. Oboje pracowali w Hollywood, a ich małżeństwo stało się sensacją. Po pięciu latach Evelyn i Harry rozwiedli się, ale nigdy nie porzucili swojej miłości do siebie. Sporadycznie spotykali się przez kolejne trzydzieści lat, a ich uczucie było tak silne jak w dniu, w którym się poznali.

Evelyn Hugo była jedną z najbardziej enigmatycznych postaci Hollywoodzkiego świata. Jej życie osobiste było pełne tajemnic, a ona sama nigdy nie chciała o nim rozmawiać. Dopiero po jej śmierci jej biografka postanowiła opublikować jej pamiętniki, w których Evelyn opisała swoje życie i miłość do Harry’ego.