Evelyn Hugo urodziła się w 1924 roku w Nowym Jorku jako Eva Rodriguez. Była córką imigrantów z Kuby i Wenezueli. Evelyn była bardzo piękna, a jej uroda przyciągała wielu mężczyzn. Z tego powodu siedmiu mężczyzn zdecydowało się ją poślubić. Każdy z nich był inny i dawał Evelyn coś innego. Jednak żaden z nich nie był w stanie jej całkowicie zaspokoić.

Siedmiu mężów Evelyn Hugo żyło w cieniu siedmiu mężów. Była bardzo piękna, a jej uroda przyciągała wielu mężczyzn. Z tego powodu siedmiu mężczyzn zdecydowało się ją poślubić. Każdy z nich był inny i dawał Evelyn coś innego. Jednak żaden z nich nie był w stanie jej całkowicie zaspokoić.

Evelyn Hugo: życie w cieniu siedmiu mężów – artykuł o życiu w cieniu siedmiu mężów

Evelyn Hugo to niezwykła kobieta, która przeżyła wiele w swoim życiu. Urodziła się w ubogiej rodzinie i wychowała się na ulicach Nowego Jorku. W wieku szesnastu lat zaczęła pracować jako modelka, a później jako aktorka. Wkrótce stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Hollywood. Evelyn była żoną siedmiu mężczyzn i miała dwadzieścia jeden romansów. Jej życie było pełne skandali, ale ona nigdy się nimi nie przejmowała. Zawsze była sobą i robiła to, co chciała. Evelyn Hugo to kobieta, która żyła pełnią życia i cieszyła się każdą chwilą.

Evelyn Hugo: życie w cieniu siedmiu mężów – artykuł o życiu w cieniu siedmiu legendarnych mężów

Evelyn Hugo urodziła się w 1924 roku w Nowym Jorku. Była córką imigrantów z Europy Środkowej. Evelyn dorastała w biednej dzielnicy Brooklynu i nigdy nie miała łatwego życia. W wieku 16 lat Evelyn wygrała konkurs piękności, co otworzyło jej drogę do Hollywood. Wkrótce stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Hollywood. Evelyn była piękna i utalentowana, ale też bardzo tajemnicza. Nigdy nikomu nie opowiadała o swoim prawdziwym życiu.

Evelyn Hugo była jedną z najbardziej enigmatycznych postaci Hollywoodzkiego Golden Age. Zdobyła sławę i bogactwo, ale kosztem swojej prywatności. Żyła w cieniu siedmiu legendarnych mężów i nigdy nie opowiedziała nikomu o swoim prawdziwym życiu. Dopiero po śmierci Evelyn prasa ujawniła prawdę o jej życiu – była ono pełne skandali, intryg i tajemnic.