Siedmiu mężów Evelyn Hugo to najsłynniejsza aktorka XX wieku. Wieloletnia gwiazda Hollywood, która osiągnęła szczyty swojej kariery w latach 50. i 60., a jej życie i miłości były równie dramatyczne, jak jej filmy. Evelyn urodziła się w Nowym Jorku w 1924 roku jako Eva Rodriguez, córka imigrantów z Puerto Rico. W wieku 16 lat Evelyn podpisała swój pierwszy kontrakt z Hollywoodzką agencją talentów i rozpoczęła swoją karierę jako statystka. Szybko jednak zauważono jej talent i piękno, a ona sama starała się brać udział w coraz większej liczbie produkcji. Wkrótce stała się jedną z najbardziej pożądanych aktorek w Hollywood.

Evelyn była trzykrotnie nominowana do Oscara i zdobyła dwie Złote Globy. Jej najbardziej znane filmy to “Sen nocy letniej”, “Romeo i Julia” oraz “Taniec ze smokami”. Ale prawdziwa sława przyszła dopiero po tym, jak Evelyn postanowiła opowiedzieć o swoim życiu prywatnym – o miłościach, które miała, o tym, kim tak naprawdę była.

W 2017 roku Evelyn Hugo opublikowała swoje autobiograficzne wspomnienia pt. “Życie i miłości w cieniu sławy”. Książka ta szybko stała się bestsellerem i przyniosla autorce nowe pokolenie fanów.

Evelyn Hugo: kim jest prawdziwa gwiazda?

Evelyn Hugo to prawdziwa gwiazda. Jest świetna w tym, co robi i ma ogromny talent. Wszyscy ją uwielbiają i chcą być tak jak ona. Jest piękna, szczera i bardzo dobra. Evelyn ma wszystko, czego można zapragnąć.

Evelyn Hugo: życie i miłości na wyciągnięcie ręki

Evelyn Hugo to niezwykła kobieta, która przeżyła wiele w swoim życiu. Urodziła się w biednej rodzinie i dorastała w trudnych warunkach. W młodości zaczęła pracować jako modelka, a później jako aktorka. Wszystko to było dla niej bardzo trudne, ale udało jej się osiągnąć sukces. W pewnym momencie życia Evelyn postanowiła opowiedzieć o swoim życiu i miłościach. Napisała książkę, która stała się bestsellerem i od tego czasu jej życie toczy się w innym rytmie. Evelyn ma obecnie siedemdziesiąt lat i mieszka w Nowym Jorku.

Evelyn Hugo: życie i miłości poza sławą

Evelyn Hugo urodziła się w 1937 roku. Jako dziecko żyła w biedzie, ale dzięki swojej urodzie i talentowi, szybko została dostrzeżona przez Hollywood. W wieku 20 lat stała się gwiazdą i żyła pełnią życia. W ciągu swojej kariery Evelyn była uznawana za jedną z największych aktorek Hollywood. Zagrała w ponad 50 filmach, a jej twarz była rozpoznawalna na całym świecie.

Evelyn Hugo miała również pełne i bogate życie prywatne. Była dwukrotnie żonaty i miała romantyczne relacje z wieloma innymi partnerami. Jednak prawdziwym uczuciem było dla niej miłość do Harry’ego Cameron’a, którego poznała przed 60 laty. Harry był jej asystentem, a ich relacja trwała przez całe życie Evelyn.