Historia kobiety, która żyła pełną piersią

Siedmiu mężów Evelyn Hugo była jedną z największych gwiazd Hollywood. Była piękna, miała talent i urodę, której nikt nie mógł się oprzeć. Ale Evelyn była też tajemnicza. Nikt nie wiedział, skąd pochodziła, jakim cudem dostała się do Hollywood i dlaczego wybrała akurat taki, a nie inny styl życia.

Evelyn urodziła się w małym miasteczku w Teksasie w 1916 roku. Jej rodzice byli biedni i nie mogli jej zapewnić wykształcenia. W wieku 15 lat Evelyn uciekła z domu i przeniosła się do Nowego Jorku. Tam podjęła pracę jako kelnerka w jednej z restauracji. Pewnego dnia do restauracji przybył jeden z producentów filmowych i zauważył Evelyn. Podpisał z nią kontrakt i wkrótce Evelyn stała się gwiazdą Hollywood. Evelyn była bardzo tajemniczą osobą i nigdy nikomu nie opowiadała o swoim życiu. Nikt nie wiedział, że Evelyn była lesbijką i że miała siedmiu mężów. Evelyn nigdy nie chciała ujawnić swojej prawdziwej tożsamości i żyła pełną piersią.

Kobieta, która zmieniła siedmiu mężczyzn w żony

Evelyn Hugo urodziła się w 1930 roku w Nowym Jorku. Była córką imigrantów z Europy Środkowej. Evelyn była piękną kobietą i szybko zyskała popularność w świecie mody. W wieku 20 lat Evelyn poślubiła swojego pierwszego męża, a następnie kolejnych siedmiu. Każdy z jej mężów był bogaty i wpływowy. Dzięki temu Evelyn stała się jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych kobiet w Stanach Zjednoczonych.

Evelyn Hugo była kobietą przede wszystkim zmysłową. Uwielbiała seks i czuła się dobrze w towarzystwie mężczyzn. Niektórzy twierdzili, że jej sukces był tak duży, ponieważ potrafiła manipulować mężczyznami. Evelyn nigdy się do tego nie przyznawała. Twierdziła, że po prostu robiła to, co kochała i cieszyła się życiem.

Siedem życiowych partnerów i jedna tajemnica

Evelyn Hugo była jedną z najbardziej enigmatycznych postaci Hollywood. Miała siedmiu życiowych partnerów, ale żaden z nich nie wiedział o jej prawdziwej tożsamości. Zawsze starała się ukrywać swoje prawdziwe ja i skupiała się na tym, co było dla niej ważne – karierze. W Hollywood uznawana była za ikonę i kochankę, ale tak naprawdę nikt jej nie znał.

Evelyn Hugo urodziła się w małym miasteczku poza Los Angeles. Jej rodzina była bardzo uboga i mieliśmy trudności ze spełnieniem podstawowych potrzeb. Kiedy Evelyn miała dziesięć lat, jej rodzina wyprowadziła się do Hollywood, aby spróbować swoich sił w branży filmowej. Evelyn szybko zaczęła interesować się światem filmu i marzyła o tym, aby kiedyś zostać aktorką. W wieku dwudziestu lat Evelyn po raz pierwszy spotkała Hectora Hugo – producenta filmowego, który pomógł jej rozpocząć karierę. Hector był osiemnaście lat starszy od Evelyn i bardzo bogaty. Zafascynowany nią Evelyn szybko zgodził się na małżeństwo. Małżeństwo trwało piętnaście lat i było bardzo burzliwe. Hector często bił Evelyn i upokarzał ją publicznie. W końcu Evelyn postanowiła odejść od niego i rozpocząć nowe życie.