W świecie, w którym kobiety mogą mieć tylko jednego męża, Evelyn Hugo ma ich aż siedmiu. Jak to się stało? Evelyn Hugo to najsłynniejsza aktorka swojego pokolenia. Wszyscy chcieli z nią pracować, a ona mogła wybierać tylko te role, które jej się podobały.

Życie Evelyn Hugo było pełne skandali, ale ona nikomu nigdy nie zdradziła swojej prawdziwej historii. Dopiero teraz, na końcu swojego życia, postanowiła wszystkim się nią pochwalić.

Evelyn Hugo i jej siedmiu mężów: życie pełne miłości i intryg

Siedmiu mężów Evelyn Hugo urodziła się w 1924 roku w Nowym Jorku. Była córką imigrantów z Europy Środkowej. Evelyn była bardzo piękna, a jej uroda przyciągała wielu mężczyzn. W wieku 20 lat poślubiła swojego pierwszego męża, ale ich małżeństwo nie trwało długo. Wkrótce potem Evelyn zaczęła karierę jako aktorka i szybko stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd Hollywood. W ciągu następnych kilkunastu lat Evelyn poślubiła kolejnych siedmiu mężczyzn. Każdy z jej mężów był bardzo bogaty i miał dużo do zaoferowania. Evelyn była szczęśliwa, że mogła cieszyć się takim bogactwem i luksusem.

Evelyn Hugo żyła pełnym życiem. Jej siedmiu mężów przyczynili się do tego, że stała się ona jeszcze bardziej znana i bogata. Wszyscy oni byli bardzo bogaci i mogli zapewnić Evelyn wszystko, czego chciała. Żyli w luksusie i cieszyli się każdym dniem. Evelyn była bardzo szczęśliwa, że mogła cieszyć się takim bogactwem i luksusem.

Evelyn Hugo: najsłynniejsza kobieta XX wieku

Evelyn Hugo była najsłynniejszą kobietą XX wieku. Znana była ze swojej urody, a także ze swoich licznych romansów z mężczyznami i kobietami. Evelyn była bardzo utalentowana, a jej kariera trwała ponad 50 lat. Była jedną z najbardziej utytułowanych aktorek w Hollywood, a także jedną z najbogatszych kobiet w Ameryce.