W świecie, w którym liczy się tylko uroda, a prawdziwa wartość człowieka określa się przez to, ile jest w stanie zarobić na swoim wyglądzie, Evelyn Hugo była królową. Jej urodę docenili najwięksi reżyserzy i producenci Hollywood, a ona sama stała się ikoną stylu i seksu. W ciągu swojej 50-letniej kariery Evelyn zagrała w ponad 60 filmach, a jej życie prywatne było równie interesujące, jak jej kariera.

Evelyn Hugo urodziła się w 1929 roku w małym miasteczku na Florydzie. Była córką imigrantów hiszpańskich i żyła w biedzie. Kiedy miała 16 lat, uciekła z domu i przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie podjęła pracę jako kelnerka. Tam poznała swojego pierwszego męża, reżysera Tony’ego Romana.

Roman był dla niej mentorem i pomógł jej wejść do świata filmu. Jako jego żona Evelyn szybko stała się gwiazdą Hollywood. Jej kariera nabrała rozpędu w latach 50., kiedy zagrała w kilku ważnych filmach noir, takich jak „Sen o Marilyn” i „Pociąg do Hollywood”. W tym czasie poznała także swojego drugiego męża, producenta Harry’ego Winstona.

Evelyn Hugo i jej siedmiu mężów: życie pełne miłości i intryg

Evelyn Hugo była jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Hollywood. Zasłynęła ze swoich ról w filmach noir i melodramatach, ale także ze swojego życia prywatnego, które było równie intrygujące jak jej filmy. Evelyn miała siedmiu mężów, a każdy z nich był inny. Pierwszy mąż, Hugo Marshall, był producentem filmowym, który Evelyn poznała na planie jednego z jej pierwszych filmów. Drugi mąż, Lars Sorenson, był aktorsem, którego poznała podczas pracy nad filmem noir. Trzeci mąż, Tony Benedetto, był gangsterem, którego poznała podczas pracy nad filmem o mafii. Czwarty mąż, Harry Winston, był bogatym bankierem, którego poznała na balu charytatywnym. Piąty mąż, Freddie Chaplin, był synem słynnego aktora i reżysera Charlie Chaplina. Szósty mąż, Alexei Vronsky, był rosyjskim arystokratą, którego poznała podczas pracy nad filmem o Rosji. Siódmy i ostatni mąż, James Holliday, był piosenkarzem jazzowym, którego poznała na koncercie w Nowym Jorku.

Evelyn Hugo żyła pełnym życiem i nigdy nie bała się intryg. Jej życie było pełne miłości i pasji, a ona sama była bohaterką swoich filmów.

Evelyn Hugo: kobieta, która zmieniła swoje życie na lepsze

Evelyn Hugo urodziła się w 1932 roku w Nowym Jorku. Była córką imigrantów z Europy Środkowej. Evelyn była bardzo utalentowana, a jej talent pomógł jej osiągnąć sukces w Hollywood. W wieku 21 lat Evelyn została pierwszą kobietą, która zdobyła Nagrodę Akademii Filmowej. Evelyn była także bardzo piękna. Jej uroda pomogła jej stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Hollywood.

Evelyn Hugo żyła pełnią życia. Była bardzo aktywna fizycznie i mentalnie. W wieku 70 lat Evelyn postanowiła zmienić swoje życie na lepsze. Zdecydowała się porzucić Hollywood i przeprowadzić się do małego miasteczka nad morzem. Evelyn chciała spędzić resztę swoich dni w spokoju i otoczona przez bliskich.

Siedmiu mężów Evelyn Hugo: kim byli i co o nich wiemy?

Evelyn Hugo była ikoną Hollywoodzkiej glamouru lat 50. i 60. XX wieku. Jej życie prywatne było równie fascynujące, co jej kariera. Evelyn miała siedmiu mężów – każdy z nich był inny i każdy z nich odegrał ważną rolę w jej życiu. Siedmiu mężów Evelyn Hugokup na TaniaKsiążka

Pierwszym mężem Evelyn był Enrico Salvatore – producent filmowy, który pomógł jej rozpocząć karierę w Hollywood. Drugim był Oscar Lindquist – tancerz, który pomógł Evelyn wykształcić się jako aktorka i stał się jej najlepszym przyjacielem. Trzecim mężem był Jackson Phillips – hollywoodzki agent, który pomógł Evelyn zbudować swoją fortunę. Czwartym mężem był Andrew Lennox – aktor, który był dla Evelyn miłością jej życia. Piątym mężem był Ted Hughes – reżyser, który pomógł Evelyn wygrać Oscara. Szóstym mężem był Richard Melendez – producent filmowy, który pomógł Evelyn zaangażować się w politykę. Siódmym i ostatnim mężem Evelyn był Paulson Andrews – pisarz, który napisał bestseller o życiu Evelyn Hugo.